kirazmatinesi, kiraz, matinesi, matine, dilara kirazoglu, destina kirazoglu, dilara, destina, kirazoglu, kisiselblog, kisisel blog, blog, yasam, kitap

İletişim için | info@kirazmatinesi.com

bagimlilik

Bağımlılık

Merhaba kiraz matinesi okuyucularım,

Görüşmeyeli nasılsınız? Yazı yazmayalı uzun zaman oldu. Bunun için beni mazur görün. Bazı sebeplerden dolayı sizinle biraz arayı açmış gibi oldum; ama merak etmeyin bunun telafi edeceğim.

Devamını Oku


pazar-dedikodusu

Pazar Dedikodusu

Merhaba Kiraz Matinesi okuyucularım,
Bugün sizlerle biraz dedikodu yapacağım diyormuşum…  Evet bugün biraz “Dedikodu” üzerine konuşacağız.

Devamını Oku


pazar-sohbetleri-ofke

Pazar Sohbetleri: Öfke

Merhaba arkadaşlar,
Umarım iyisinizdir. Sokağa çıkma yasağının olduğu bir Pazar gününden daha sizleri selamlıyorum. Bu aralar kendi üzerimde çalışıyorum. Çetin Çetintaş’ın ay döngüsü serisi ile yoga yapıyorum. Satvik besleniyorum. Saat 1’den sonra bir şeyler yememeye çalışıyorum. Yüzde yüz yapamıyorum açıkça söylemek gerekirse. Elimden gelenin en iyisini yaparak biraz kendimi de sınamaya çalışıyorum.

Devamını Oku


zaman-yolculugu

Zaman Yolculuğu

Merhaba arkadaşlar bugün motivasyonumuzu artırmak, gülmek, eğlenmek, hayal etmek için gelecekten sizleri selamlıyoruz.

„Bir cumartesi günüydü. Sabah kalktım kahvaltı ettim. Odamı topladım vs vs.“

Hayat akışının ne kadar sıkıcı olduğunun farkındasınız dimi? Ee Hadi o zaman bizimle biraz daha farklı bir gün yaşamaya ne dersiniz?

Devamını Oku


2020

2020

Merhaba sevgili okuyucularım,
Bu benim ilk bloğum olduğu için içim içime sığmıyor. Şimdiden iyi okumalar.
İlk yazımı 2020 yılından bahsetmek istiyorum. 2020 yılı hepimiz için farklı bir yıldı. En başta küresel salgın olan Pandemi (Kovid 19) hayatımızın dönüm noktasıydı. Hayat sanki durmuştu… Kimi zaman bu süreci sevdik kimi zaman da sıkıldık bu kaçınılmaz bir gerçek.

Devamını Oku


motivasyon

Motivasyon

Merhaba! 2021 yılının 17. Gününden sizleri selamlıyorum. Git gide birbirine benzeyen onlarca günden sonra her gün daha da verimsiz bir gün geçirdiğinize dair kendinizi suçluyorsanız, beni anlayabilirsiniz. Her gün yatağa yatıp evet Dilara bugün de bunu yapmadın diye kendimi suçlamaktan yorgun düşmek üzere hissediyorum.

Devamını Oku


Biz Kimiz?

dilara-kirazoglu

Dilara Kirazoğlu

Kurucu

Ailenin yaramaz ama başarılı, kural tanımazıdır. Arada kendine saçma sapan izin günleri yaratır. Ablalık izni, temizlik izni ya da kendine dönme izni… Şaka bir yana demek isterdim ama gerçekten kendime saçma sapan izin günleri veriyorum.

destina-kirazoglu

Destina Kirazoğlu

Kurucu

İki çocuklu çekirdek ailenin en küçük kızıyım. Nasıl bir kişiliğe sahip olduğum konusuna gelince...Bunu siz blog yazılarımı okudukça keşfetmenizi istiyorum.