kirazmatinesi, kiraz, matinesi, matine, dilara kirazoglu, destina kirazoglu, dilara, destina, kirazoglu, kisiselblog, kisisel blog, blog, yasam, kitap

İletişim için | info@kirazmatinesi.com

fi-ci-pi-kitaplari-hakkinda

Fi – Çi – Pi Kitapları hakkında

Azra Kohen’in bu serisini bitirmekle tüm basılmış kitaplarını okudum. Bu yazara karşı inanılmaz ön yargı sahibiydim. Neden olduğunu bile hatırlamıyorum aslında. Çok yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine kitaplarını inceledim. İlk olarak Gör Beni kitabını okudum. Ama bu kitaplarını da bitirdiğime göre şunu sizinle paylaşabilirim: Aeden en iyisi arkadaşlar. Kesinlikle okuyun, okutun. Ben kitabı o kadar merakla okudum ki uyumayayım diye kahve üstüne kahve içiyordum. Aeden benim baş ucu kitabım ve serinin geri kalanını da umarım bu kadar merakla okurum. Heyecanla bekliyorum.

Devamını Oku


Biz Kimiz?

dilara-kirazoglu

Dilara Kirazoğlu

Kurucu

Ailenin yaramaz ama başarılı, kural tanımazıdır. Arada kendine saçma sapan izin günleri yaratır. Ablalık izni, temizlik izni ya da kendine dönme izni… Şaka bir yana demek isterdim ama gerçekten kendime saçma sapan izin günleri veriyorum.

destina-kirazoglu

Destina Kirazoğlu

Kurucu

İki çocuklu çekirdek ailenin en küçük kızıyım. Nasıl bir kişiliğe sahip olduğum konusuna gelince...Bunu siz blog yazılarımı okudukça keşfetmenizi istiyorum.